Черкаський державний бізнес-коледж залучив кошти на програми академічної мобільності

Черкаський державний бізнес-коледж залучив кошти на програми академічної мобільності Черкаський державний бізнес-коледж залучив понад 50 тисяч євро на програми академічної мобільності.

Як інформують у Черкаському прес-клубі, протягом осіннього семестру цього року в програмах обміну взяли участь двоє студентів та директор ЧДБК, професор Олег Куклін, а на наступний рік бізнес-коледж залучив від програми Еразмус+ понад 50000 євро. Це дасть можливість ще дев’яти студентам протягом одного семестру пройти навчання у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія), з отриманням стипендії у 750 євро на місяць, а шести викладачам - взяти участь у п’ятиденній програмі обміну з умовою викладання англійською мовою.

- Черкаській державний бізнес-коледж, спільно з партнерами з Латвії розробляє спільні програми підготовки фахівців, що дають можливість нашим студентам долучатись до європейської освіти, - зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. - Такі програми академічної мобільності прискорюють інтеграцію України до Європейського освітнього простору і вдосконалюють наші освітні технології, підіймають якість української освіти на європейський рівень, що підвищує конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці.
26.12.2017 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter