У ЧДТУ відбувся фестиваль реклами «Моя школа – найкраща!»

29 листопада вперше у Черкаському державному технологічному університеті кафедра економічної кібернетики та маркетингу провела особливий фестиваль реклами «Моя школа – найкраща!».
У ЧДТУ відбувся фестиваль реклами «Моя школа – найкраща!»

До участі в фестивалі долучилося більше двадцяти шкіл Черкащини, аби голосно заявити про унікальність своєї школи.

- Кожна школа має свою унікальність, і кожна школа найкраща в своєму роді, - наголосив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор. - Школи – це той осередок, де формуються найкращі якості молодого покоління. Саме в школі молодь вчиться ставати найкращими, найперспективнішими, найуспішнішими. А Черкаський державний технологічний університет покликаний згуртовувати молоде покоління, адже ми всі – найкращі.

Черкаський державний технологічний університет зібрав велику родину креативців із Черкас та всього регіону. Представники шкіл протягом кількох місяців надсилали свої відеороботи на запропоновану їм тематику «Моя школа найкраща», аби розповісти широкому загалу про особливості своєї школи.

Під час фестивалю у невимушеній атмосфері всі присутні переглянули 10 найкреативніших, на думку журі, робіт. До того ж, аби перегляд не був одноманітним, організатори підготували цікаву вікторину на рекламну тематику та виступи талановитих студентів черкаського вишу.

Окрім відео робіт, деякі навчальні заклади взяли участь у фестивалі реклами, представляючи логотипи та рекламу своїх шкіл.

За результатами оцінювання переможцями конкурсу відеоробіт «Моя школа - найкраща» стали:

- Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25, яка отримала Дипломом 3-го ступеня за перемогу у Реклама-фесті та грошову винагороду від ТОВ «Юрія-фарм» у розмірі 700 грн;

- Черкаська спеціалізована школа №13 нагороджена Дипломом 2-го ступеня за перемогу у Реклама-фесті та грошову винагороду від ТОВ «Юрія-фарм» у розмірі 1000 грн;

- Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 одержала Дипломом 1-го ступеня за перемогу у Реклама-фесті та грошову винагороду від ТОВ «Юрія-фарм» у розмірі 1500 грн.
30.11.2017 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter