Ревізія Черкаського політехнічного технікуму виявила порушень на понад 595 тис. грн., -Держаудитслужба

Ревізія Черкаського політехнічного технікуму виявила порушень на понад 595 тис. грн., -ДержаудитслужбаУправлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час проведення ревізії Черкаського політехнічного технікуму встановлено деякі порушення та інші фактори які негативно вплинули на фінансово-господарську діяльність.

Ревізією встановлено фінансових порушень на суму понад 595 тис. грн, з яких порушення чинного законодавства, що призвели до втрат, становлять понад 468 тис. грн.

Внаслідок непроведення перегляду розмірів надбавок, доплат, нарахувань та виплат стороннім особам, які не є педагогічними працівниками або працівниками технікуму коштів за рецензування дипломних проектів студентів та інших порушень з оплати праці працівників, було завдано матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму понад 371 тис. грн.

Крім того, встановлено зайву сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 96, 5 тис. грн
За результатами ревізії Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області на адресу навчального закладу направлено вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх надалі.

Застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.
13.11.2017 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter