ЗНО у 2013 році: до переліку предметів додали світову літературу

ЗНО у 2013 році: до переліку предметів додали світову літературуУ Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08. 2012 р. № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році».
Цим документом встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання бажаючих вступати в 2013 році до вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.
Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.
Детальніше зі змістом вищезазначеного наказу можна ознайомитися на сайті МОНмолодьспорту у рубриці «Нормативно-правова база», повідомляє Урядовий портал.
20.09.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter