МОН поновив на посаді ректора ЧДТУ Тамару Качалу. 118 зі 131 членів Вченої ради внз проголосували проти цього рішення

МОН поновив на посаді ректора ЧДТУ Тамару Качалу. 118 зі 131 членів Вченої ради внз проголосували проти цього рішення Як інформують у Черкаському прес-клубі, зважаючи на накази Міністерства освіти України про поновлення на посаді ректора Черкаського державного технологічного університету Тамари Качали та звільнення з посади ректора Олега Григора, Вчена рада вишу ухвалила рішення про збори трудового колективу 23 червня.

Першим питанням порядку денного постало відкликання новопризначеного ректора ЧДТУ Тамари Качали.

Під час таємного голосування пропозицію відкликати Тамару Качалу з посади ректора підтримало 118 осіб із 131 присутнього. Проти проголосувало 11 представників трудового колективу, а 2 бюлетеня виявилися зіпсованими.

Під час зборів було зазначено, що, в разі підтримки трудовим колективом пропозиції відкликання Тамари Качали з посади ректора, Міністерство освіти України має переглянути своє рішення щодо її поновлення.

Трудовий колектив вже неодноразово виголошував Тамарі Качалі недовіру, а 23 червня, відповідно до Постанови трудового колективу Черкаського державного технологічного університету, колектив відкликає Тамару Качалу з посади ректора за порушення статуту ЧДТУ та умов контракту.
24.06.2017 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter