У Черкасах відкрилася ХХІІ обласна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017»

25 квітня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» розпочала роботу ХХІІ обласна виставка педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017». Про це інформують в управлінні освіти й науки Черкаської ОДА.

У Черкасах відкрилася ХХІІ обласна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017»


Цьогоріч на виставці представлено понад 1000 матеріалів. Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, книги для дітей, періодичні видання установ освіти), комп’ютерні програми і навчальні комплекси. Так, зокрема, з напрямку «Формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа» представлено 467 матеріалів; «Інноваційні технології патріотичного та військово-патріотичного виховання» висвітлено у 128 конкурсних доробках, «Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини» представлено у 124 творчих роботах та «Сучасні методики реалізації компетентнісного підходу у початковій школі» висвітлено у 84 конкурсних матеріалах освітян області. Також представлена палітра цифрових ресурсів, електронних посібників тощо.

У рамках роботи освітянського форуму представлено перспективний досвід управлінської діяльності керівників навчальних закладів, інноваційні технології національно-патріотичного та військово-патріотично виховання, актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти, сучасне навчально-методичне, програмно-цільове та технологічне забезпечення освіти.

Триденна програма виставки передбачає проведення тематичних флеш-семінарів, майстер-класів, практикумів, кейс-презентацій, вебінарів, воркшопів, творчих діалогів, дискусійних клубів, науково-педагогічних конференцій.
26.04.2017 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter