Черкащину відвідала делегація управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації

Черкащину відвідала делегація управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністраціїУ рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа», Черкащина гостинно зустрічала делегацію освітян Кіровоградської області.

Під час візиту гості ознайомилися з досвідом роботи Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, органів управління освітою та навчальних закладів. Особлива увага приділялася шляхам запровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Управлінцям Кіровоградщини було презентовано роботу Черкаського дитячого будинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку компенсуючого типу Черкаської обласної ради як закладу, де успішно впроваджується ідея виховання дитини у соціоосвітньому просторі. Діти означеного закладу навчаються в загальноосвітній школі м. Черкас. Основними функціями закладу є: повна корекція дефектів розвитку та мовлення дітей; забезпечення підготовки дітей до навчання в школі, виходячи з їх індивідуальних можливостей на основі інноваційних технологій та інтеграції занять; створення психолого-педагогічних умов для виявлення проявів здібностей і нахилів у дошкільнят та молодших школярів.

Особливо відмічено методику педагогіки співробітництва, що допомагає кожному вихованцю утвердитись як особистості у дитячому колективі, а в майбутньому адаптуватися в суспільстві.

За результатами роботи делегацій в районах та містах Черкаської області відзначено належний рівень готовності керівників та педагогічних працівників до впровадження інноваційних процесів у навчально-виховний процес, впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у 2012-2013 навчальному році. Відмічено роботу органів управління освітою, керівників навчальних закладів щодо забезпечення належних умов для навчання і виховання учнів, особливо 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

А вже 17 серпня освітяни Черкаської області матимуть змогу ознайомитися зі станом освітньої галузі Київщини, інформує Головне управління освіти і науки облдержадміністрації.
15.08.2012 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter