В Уманському районі будують нову школу

В Уманському районі будують нову школу За інформацією Черкаської ОДА, стратегічним об’єктом для Уманьщини наразі є будівництво нової школи в селі Родниківка. Щороку тут народжується близько сорока малюків. Зараз Родниківська загальноосвітня школа розташована у трьох старих пристосованих одноповерхових будівлях, які вже не задовольняють потреби учнів та педагогічний колектив. Ще 1990 року розпочато будівництво нової школи, яке, втім, було зупинено 1995 року. Лише 2011 року зведення нової школи було відновлено.
Головним розпорядником коштів визначено Головне управління капітального будівництва облдержадміністрації. Загальна вартість із урахуванням будівельних робіт, обладнання, благоустрою території становить 21, 3 млн. грн. 2011 року використано 9, 7 млн. грн. В 2012 році з державного бюджету передбачено кошти в сумі 4, 7 млн. грн.
Школу в Родниківці будують з дотриманням технологій. Для її добудови необхідно ще понад 6,8 млн. грн.
За словами голови Уманської райдержадміністрації Анатолія Петренка цього року будівництво буде завершено. Цей об’єкт вже готовий на 70 відсотків і будівельні роботи не припиняються.
08.08.2012 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter