В Умані багатьом школярам не вистачило підручників

Розпочався новий навчальний рік, проте не всі учні 4, 7 і 8 класів загальноосвітніх закладів м. Умані отримали підручники. Про це інформує Вечірня Умань.

За інформацією відділу освіти Уманської міської ради, станом на 1 вересня 2016 року відділом освіти придбано 2515 підручників для учнів 4 класу та 762 підручники для учнів 7 класу на загальну суму понад 134 тис грн.
На сьогодні відсоток забезпечення учнів 4 класів підручниками становить 75%, учнів 7 класів – 54%. Не всі підручники мають і учні 8-х класів, які цього року навчаються за новими програмами.

Проте, як запевнили у відділі освіти, така ситуація з підручниками тимчасова. До кінця вересня учні 4, 7 та 8 класів будуть забезпечені навчальною літературою в повному обсязі.
У зв’язку із збільшенням контингенту існує проблема із забезпеченням підручниками учнів 1 класів. Її вирішуватимуть шляхом звернення за допомогою до інших районів Черкаської області, де спостерігається недобір першачків.

Як повідомляє Виконком уманської міської ради, цьогоріч закупівля навчальної літератури здійснюється не лише за кошти обласної освітньої субвенції. Рішенням сесії Уманської міської ради від 20 липня 2016 року з міського бюджету на придбання підручників було виділено 214 тис грн.
12.09.2016 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter