МОН оскаржуватиме поновлення Тамари Качали на посаді ректора ЧДТУ, - в.о. ректора Григор

МОН оскаржуватиме поновлення Тамари Качали на посаді ректора ЧДТУ, - в.о. ректора Григор За інформацією в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора, Міністерство освіти і науки України та Черкаський державний технологічний університет подали апеляційні скарги до Апеляційного суду Черкаської області на оскарження рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси щодо поновлення на посаді ректора ЧДТУ Тамари Качали. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

У червні 2015 року Міністр освіти і науки (тоді - Сергій Квіт) розірвав контракт із Тамарою Качалою за численні порушення під час її роботи на посаді ректора ЧДТУ.

Діяльність Качали Т.М на посаді ректора була пов’язана із відкриттям приватного коледжу на базі державного вишу, порушеннями в роботі спецради із захисту дисертацій, масовими (до 100 науково-педагогічних працівників) звільненнями в колективі, відкриттям ГО «Техно-інкубатор ЧДТУ», на рахунок якої студенти мусили перераховувати «благодійні» внески, а також - скандалом із дипломами іноземних студентів.

У травні 2016 року Тамара Качала брала участь у виборах ректора ЧДТУ, де посіла п’яте місце (серед семи кандидатів на цю посаду).
08.08.2016 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter