В Україні стартує реєстрація абітуріентів на ЗНО

В Україні стартує реєстрація абітуріентів на ЗНО. Про це інформує ТСН.

Під час прийому документів ВНЗ братимуть до уваги лише цьогорічні сертифікати ЗНО. Уже з найближчого понеділка, 1 лютого, в Україні розпочнеться реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Документи можна буде подати до 4 березня.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, пише УНІАН. "Динаміка підготовки до ЗНО є позитивною. Календарні графіки дотримуються", - запевнив Карандій.

Схема реєстрації на участь у ЗНО, яка використовувалась у попередні роки, виправдала себе і буде застосовуватись і цього року. Детальніше про умови реєстрації вказано на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У 2016-му для вступу до вищих навчальних закладів абітурієнти мають обов'язково подати сертифікати ЗНО лише цього року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Загалом, тестування буде проводитись з 12 предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову - з 14 червня до 4 липня.
28.01.2016 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter