У Черкасах через сильні морози школи поки що не закриватимуть

За інформацією Черкаського МВК, в Черкасах поки що школи не закриватимуть. Проте виконком готовий у будь-який момент, коли температура опуститься нижче 20 градусів, зібратися й ухвалити таке рішення. Нині міська влада спільно із освітянами моніторить ситуацію із температурним режимом. Очікується, що в середу, 1 лютого, температура опуститься нижче 20 градусів. Тоді, ймовірно, мерія і ухвалить рішення про припинення навчання в освітніх закладах Черкас.
Як повідомили в міському управлінні освіти, відповідно до державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, у приміщеннях шкіл відносна вологість повітря має бути 40-60%, температура повітря в класах і кабінетах – 17-20 град. C, у спортивному залі – 15-17 град. C, в роздягальнях при спортзалі – 19-23 град. C, в бібліотеці – 16-18 град. C, в медичних кабінетах – 21-23 град. C, в спальних приміщеннях – 18-20 град. C, у вестибюлі, гардеробі – 16-19 град. C, в туалетах – 17-21 град. C.
Рішення про тимчасове призупинення навчання учнів приймають виключно органи місцевої виконавчої влади при зниженні температури повітря до мінус 20 град. C при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% (для учнів початкових класів) та при мінус 24 град. C (для учнів 5-12 класів).
Крім того, у Черкасах з минулого тижня діють 7 пунктів обігріву, де люди зможуть не лише перепочити, але й випити гарячого чаю і скуштувати бутерброд. Нині вирішується питання з відкриттям ще одного пункту — на площі 700-річчя.
30.01.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter