Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 20 лютого, - Департамент освіти

Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 20 лютого, - Департамент освіти Як інформують у Департаменті освіти та науки Черкаської ОДА, в Україні реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 5 січня. Про це повідомлено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 20 лютого 2015 року.

24 квітня 2015 році відбудеться загальне тестування з української мови. ЗНО з української мови та літератури буде обов’язковим для усіх випускників загальних середніх навчальних закладів, які бажають здобувати вищу освіту. Результати ЗНО з української мови та літератури зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників.

Нагадаємо, що в 2015 році учасники ЗНО матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів ЗНО з 12 навчальних предметів. Тести з української мови і літератури та математики матимуть два рівня складності – базовий і поглиблений, обрати який слід буде під час реєстрації.
12.01.2015 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter