Черкаські дев`ятикласники завершили навчальний рік

Черкаські дев`ятикласники завершили навчальний рік Як інформують у Черкаському МВК, 11 травня учні 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів завершують навчання. Із понеділка, 14 травня, у них розпочнуться шкільні іспити, які триватимуть до 30 травня. Зміни у навчальному процесі пов’язані із проведенням в Україні фінальної частини європейської першості з футболу.
Дев’ятикласники складуть іспити з п’яти предметів – української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. З усіх обов’язкових предметів атестація буде проведена письмово за збірниками, що затверджені Міністерством освіти і науки України.
Перший обов’язковий іспит з української мови учні дев’ятих класів складатимуть 14 травня. Іспит буде проведено у формі диктанту. Номер диктанту буде оголошено о 9.00 ранку в день проведення атестації по телебаченню (Перший національний) та радіо (Перший канал Українського радіо). Цього року варіант диктанту буде обраний зі 100 текстів, що запропоновані у посібнику, визначеному Міністерством.
Учні 11-х класів вже завершили навчання. Ті випускники, які цього року мають намір вступати до вищих навчальних закладів, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 15 травня тестом з хімії.
Навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершаться 25 травня.
11.05.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter