Черкаська влада зриває переговори з "Фрезеніусом": заступник голови облради Касян - втік, головний лікар обласної лікарні Дудник - виїхав у Київ

Черкаська влада зриває переговори з "Фрезеніусом": заступник голови облради Касян - втік, головний лікар обласної лікарні Дудник - виїхав у КиївЯк повідомила Провінції депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода, сьогодні об 11.00 мала відбутись спільна нарада представників Черкаської обласної лікарні та ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна». Під час наради обидві сторони мали здійснити порівняльний аналіз вартості однієї процедури гемодіалізу в обласній лікарні та у «Фрезеніусі».
Проводити нараду мав голова комісії при Черкаській обласній раді по розгляду конфліктної ситуації навколо лікування хворих на ниркову недостатність у «Фрезеніус Медікал Кер Україна», заступник голови облради Василь Касян.
Але, за словами депутата, засідання не відбулося. Василь Касян відбув у невідомому напрямку, а головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник терміново виїхав у Київ.
Представники «Фрезеніусу» прийшли до голови облради Валерія Черняка, який при них почав з`ясовувати, куди поїхав Касян.
На цю хвилину представники «Фрезеніусу» поїхали в обласну лікарню. За словами Л. Майбороди, за відсутності керівництва там ніхто не може взяти на себе відповідальність за переговори.
- Представники черкаської влади відверто саботують переговори, - вважає Майборода. – Варто сказати, що в рамках досягнутих домовленостей 27 березня «Фрезеніус» передав у комісію всі розрахунки по одному сеансу гемодіалізу, який робиться у них в клініці. Обласна лікарня нічого не передала по сьогоднішній день.
30.03.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:57 30.03.2012 Provincial:
Ми всі в якійсь мірі, хтось більше, хтось менше, винні за те, що вибрали, за те, що миримось, за те, що хабарі даємо лікарям і не тільки їм, за те, що брешемо, за те, що крадемо! Хто однією рукою, а другою христиться, хто - двома ( краде ), а потім христиться. Або навпаки - спочатку христиться, а потім краде, бреше і т.п. Чи були батьки у цих чиновників, та й не тільки цих, які вчителі їх учили і чому навчили?! І голова ради, і начальник медицини, скоріш за все, свої - рідні, щирі українці. І допоможуть, і гарну пісню заспівають...Зміниться вище керівництво - будуть також вірно служити. Система, однако!
17:06 30.03.2012 Mykola:
Соромно за монголо-татарську орду, яка окупувала Черкащину. Ці жлобовиті мухомори хотять лише красти, люди для них - сміття. І наскільки мерзотні - диву даєся. Навіщо президент-зек проголошує свої "соціальні ініциативи"? Навіщо мільйонер губернатор Сергій Тулуб відкриває "Фрезеніус"?. Навіщо лизоблюд - голова обласної ради Валерій Черняк в 2009 році виспівує оди "Фрезеніусу"? Німці наших людей лікують, а брожики з чев`яками вбивають. Все вам аукнеться і дуже скоро.