У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка "Вірю. Мрію. Живу"

Напередодні Міжнародного Дня паліативної та хоспісної допомоги в Черкаському обласному художньому музеї відбулися заходи, присвячені темі розвитку та удосконаленню паліативної та хоспісної допомоги на Черкащині. Заходи проводяться в рамках мистецько-соціального проекту «Мрію. Вірю. Живу» (з напрямком для дітей та молодих людей), за підтримки Міжнародного Благодійного фонду «Відродження».
Паліативна допомога має на увазі: не можеш вилікувати – повинен допомогти, не можеш допомогти – полегш, не можеш полегшити – розділи. Основна мета – це не кількість прожитих днів, а їх якість. У тих випадках, коли лікування не приносять користі, тим самим позбавляючи хворих спілкування з близькими та активного способу життя, важливо вчасно надати паліативну допомогу. Саме вона допоможе завершити життя без болю, без страждань.
Проблема паліативної допомоги дітям та молодим людям має свою специфіку та вимагає спеціальних підходів. Для допомоги дітям, які борються із важкою хворобою, має працювати мультидисціплінарна команда. Вона повинна забезпечити необхідною медичною, психологічною, соціальною, юридичною та духовною допомогою пацієнта та його родину.
У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка "Вірю. Мрію. Живу"

Соціально-мистецький проект до Міжнародного Дня паліативної та хоспісної допомоги направлений на формування нового ставлення соціуму до проблем тяжко хворих дітей та молоді, дає поштовх щодо розвитку паліативної допомоги в місті.
Виставка плакату діє протягом місяця.
07.10.2013 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter