Черкаський МВК: всі працівники колишніх 1-го та 2-го пологових будинків прийняті на роботу в "Центр матері й дитини"

Як інформують у Черкаському МВК, всі 650 посад колишнього першого та другого пологових будинків Черкас автоматично були переведені у новостворений комунальний заклад Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини».
– Жоден з працівників не був скорочений чи звільнений, переважна більшість залишилася працювати на своїх посадах, – говорить директор департаменту охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому Олег Стадник. – Нині у трудових книжках персоналу були зроблені відмітки про переведення їх на роботу в Центр. Про це медики були повідомлені відділом кадрів та адміністрацією.
За словами головного лікаря «Центру матері та дитини» Володимира Зеленька, зараз нова структура працює без збоїв, і послуги черкасцям надаються у тому ж режимі, що й до реорганізації.
– На базі другого пологового будинку будуть прийматися складні та проблемні пологи, – говорить Володимир Зеленько. – А колишній перший пологовий спеціалізуватиметься на звичайних пологах. Хоча, за потреби, кожен із підрозділів «Центру матері та дитини» зможе провести необхідне оперативне втручання.
Колишній керівник другого пологового будинку Василь Габро став заступником головного лікаря з поліклінічної роботи та втрати працездатності.
20.01.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:19 22.01.2012 Klavdyj:
Якщо вся "реорганізація&
quot; пологових будинків завершилася зміщенням головного лікаря 2 пологового будинку Василя Габра з займаної посади,а все залишилось "на своїх посадах", то НАВІЩО БУЛО ГОРОД ГОРОДИТИ? В чому ж тоді полягають "реформи" великих оптимізаторів Одарича- Стадника?