Старікова: У лікарні в Мошнах мерзнуть хворі

Старікова: У лікарні в Мошнах мерзнуть хворі Як інформує депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова, в Мошенській лікарні мерзнуть хворі. Через прохолодну і дощову погоду надворі в приміщеннях нетепло і пацієнти мерзнуть.
На перший погляд, вирішення простої проблеми «як холодно, то треба ввімкнути опалення», в Мошнах перетворюється на величезну проблему. Щоб запрацювала котельня, треба отримати дозволи контролюючих інспекцій (пожежників, електриків, теплопостачальників, санстанції), а за дозволи треба заплатити через Держказначейство. Воно має всі необхідні документи для проплат, проте коштів не проводить.
Навіть якщо проплата за інспектування котельної надійде днями, то опалення включать не раніше як через 10 днів після цього. І от поки триває бюрократична тяганина, хворі змушені "ловити дрижаки", вкриваючись кількома ковдрами.
"На сесії обласної ради, яка має відбутися незабаром, гостро ставитиму питання стабільного руху коштів через управління Державної казначейської служби, які сприяють проплатам на соціальні потреби населення. Обласній раді слід терміново звертатися до Міністерства фінансів, Верховної Ради для вирішення цієї проблеми", - зауважує Наталія Старікова.
25.09.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter