Опозиція: На Черкащині медицина на межі колапсу, а Тулуб займається марнотратством

Опозиція: На Черкащині медицина на межі колапсу, а Тулуб займається марнотратствомНародні депутати України Ірина Геращенко, Марія Іонова (фракція "Удар") та Микола Томенко (фракція "Батьківщина") звернулися до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова із депутатським запитом щодо критичної ситуації із фінансуванням медичної галузі на Черкащині.
Як інформує прес-служба черкаського «Удару», в запиті йдеться, що, за інформацією директора департаменту охорони здоров’я міськвиконкому, депутата Черкаської міської ради Олега Стадника, на 3 вересня кредиторська заборгованість по лікувальних закладах міста Черкаси становила 5 мільйонів 255 тисяч. З них найбільшу заборгованість мають Третя лікарня швидкої медичної допомоги, а також Перша міська лікарня та Черкаська міська дитяча лікарня. Дефіцит фонду оплати праці перед працівниками бюджетних установ області станом на жовтень складатиме 34 мільйони гривень.
Однією із причин недофінансування сфери охорони здоров’я виступає затримка у виділенні і переказі бюджетних коштів Державним казначейством України, що призвело до відмови постачальників завозити в лікарні необхідні медикаменти, незабезпеченості по заробітним платам, транспортним перевезенням та іншим поточним питанням.
Крім того, стало відомо, що з 30 серпня у Черкасах відсутні машини для обслуговування викликів на дому трьох дитячих поліклінік міста, оскільки із 7-ма водіями розірвані трудові угоди. У поліклініках для дорослих машини не виїжджають на виклики через відсутність палива. Лікарі Черкас стурбовані, що в пік сезонних ГРВІ, починаючи з листопада-грудня, коли кількість викликів збільшиться в рази, обслуговування буде перенавантажене. При цьому, медиків попереджають, що з жовтня їх будуть відправляти у відпустку за свій рахунок.
"В умовах тотального недофінансування бюджетної сфери і жорсткої економії, глава Черкаської облдержадміністрації планує зробити ремонт свого робочого приміщення за рахунок державних коштів, на який планує витратити мільйони гривень. Ми, як народні депутати України, вимагаємо публічної реакції керівника уряду за марнотратство і нецільове використання коштів головою Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, в ситуації, коли бюджетна сфера області, зокрема, медицина знаходиться на грані колапсу", – наголошується в запиті.
24.09.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:08 24.09.2013 JILLY:
Цікаво чути пропагандистське фуфло... Адже довели черкаську медицину до межі колапсу саме УДАРІВЦІ! Разом з бьютівцями зняли законно обрано обраного міського голову і поставили в.о. мера ЄДИНОГО на всю Україну комуніста! Тепер пані Геращенко,Томенко та Іоненко дайте відповідь черкащанам: ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА ВЧИНЕНИЙ ВАМИ ПЕРЕВОРОТ І БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ЧЕРКАСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ?