Пояснюючи "наїзд" на Федорука, Беззубенко згадав про усні скарги, публікації в ЗМІ, а потім - з`їхав на тему "Одарич - бяка"

Пояснюючи "наїзд" на Федорука, Беззубенко згадав про усні скарги, публікації в ЗМІ, а потім - з`їхав на тему "Одарич - бяка"В оригінальний спосіб 1-й заступник міського голови Черкас віктор Беззубенко пояснив ситуацію навколо його пропозиції до головного лікаря 3-ї лікарні Олександра Федорука звільнити крісло. Виявляється, причина таких дій – скарги громадян на роботу лікарні (в усній формі), публікації в ЗМІ (які, коли?) та...А далі - знову про Одарича

Як інформує прес-служба Черкаського МВК, зміни в керівному складі Третьої міської лікарні мають стати вирішальним для подальшого розвитку цього медичного закладу у Черкасах. Таку думку висловив перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко:

– Неодноразово в усній формі жителі звертались до мене зі скаргами на роботу Третьої міської лікарні «швидкої» медичної допомоги. Про це неодноразово були публікації в ЗМІ, ці питання піднімали й депутати Черкаської міської ради, а оперативна служба 1505 зафіксувала звернення громадян про вимагання коштів в пацієнтів Третьої міської лікарні.

- Утім, - продовжує Беззубенко, - дивує позиція колишнього міського голови Одарича – в той час, коли він керував містом, то не заперечував проти застосування жорстких дій для усунення таких недоліків, і часто сам виступав ініціатором подібних кадрових змін.
Зараз же Сергій Олегович намагання навести лад у сфері невідкладної медичної допомоги чомусь трактує як політичну розправу чи лобіювання чиїхось депутатських інтересів.
То може Сергій Одарич згадає, що саме за його каденції відеокамери спостереження були чомусь встановлені в приймальному відділенні лише однієї – єдиної лікарні міста – Третьої міської лікарні.
18.09.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter