Майборода: Через нехлюйство Держказначейства біологічні відходи черкаської медицини просто закопують в землю

Майборода: Через нехлюйство Держказначейства біологічні відходи черкаської медицини просто закопують в землюЯк інформує депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода, в Черкасах склалася катастрофічна ситуація, пов`язана з утилізацією біологічних відходів в медичних закладах. Як заявляє депутат, в обласному центрі щодня утворється понад 100 кілограм біологічних відходів, які знищуються з порушенням технологій. Внутрішні оргнани та відходи від операцій просто закопуються в землю. Разом з тим на складі зберігається муфельна піч, куплена за кошти обласного бюджету в 2011 році, вартість - 387 тисяч гривень.
- Піч псується, правоохоронні органи на таке марнотратвсво закривають очі. Незрозуміло: навіщо нам такі державні структури як казначейство та прокуратура? – обурюється Любов Майборода.
Депутат облради направила депутатське звернення в.о. начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Черкаській області. Віктору Гусаку.
Шановний Вікторе Григоровичу!
В 2011 році відповідно до обласної програми «Будуємо нову Черкащину» на 2011-2015 роки, розпочато будівництво об`єкту «муфельна піч», призначену для спалювання біологічних відходів, що утворюються в медичних установах та становлять небезпеку розповсюдження інфекційних захворювань. Об`єкт мав бути введений в експлуатацію в 2012 році.
Розпорядником коштів по будівництву об`єкта є Головне управління капітального будівництва ОДА, платіжні доручення якого третій рік поспіль блокуються Головним управлінням Державної казначейської служби, тим самим перешкоджаючи виконанню наказів виборців.
Відповідно до закону «Про доступ до публічної інформації» та закону «Про статус депутатів місцевих рад», прошу надати інформацію:
- чому не проплачене платіжне доручення Головного управління капітального будівництва ОДА від 30.05.2013 року на суму 164,825 тис. гр. – аванс генпідрядній організації, яка проводить будівництво муфельної печі?
-Які заходи будуть вжиті очолюваною Вами установою для своєчасного виконання забов`язань місцевих бюджетів?
30.07.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter