20 березня хворі з "Фрезеніусу" збираються перекрити рух залізничного транспорту, протестуючи проти "вбивчого" рішення обласної влади

20 березня хворі з "Фрезеніусу" збираються перекрити рух залізничного транспорту, протестуючи проти "вбивчого" рішення обласної влади  Сьогодні біля Черкаської ОДА хворі на ниркову недостатність, які проходять гемодіаліз у ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна», провели стихійну акцію протесту проти рішення обласної влади відмовитись від послуг світового лідера у лікуванні черкаських пацієнтів. Один з учасників акції на знак протесту проти цього рішення прикував себе наручниками до стовпа біля ОДА.
Як повідомили Провінції учасники акції, 20 березня о 9.00 вони прийдуть на Соборну площу й вимагатимуть зустрічі з керівництвом області. «Їхнє рішення – це смертний вирок кожному з нас» - сказав один з учасників акції. «Вони перекручують факти й говорять неправду».
У разі, якщо влада відмовиться зустрічатись із хворими з «Фрезеніуса», вони мають намір перекрити рух залізничного транспорту під мостом у Соснівці.
Передісторію конфлікту читати тут
19.03.2012 19:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter