Брожик знову відмовляється від послуг "Фрезеніуса" через "обмежені можливості обласного бюджету"

Брожик знову відмовляється від послуг "Фрезеніуса" через "обмежені можливості обласного бюджету"Як витікає з офіційного повідомлення Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, Черкаська область відмовляється від послуг «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» в наданні послуг хворим з нирковою недостатністю «у зв’язку з вкрай обмеженими можливостями обласного бюджету»…
За словами начальника Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимира Брожика, в області створено всі необхідні умови для надання якісних медичних послуг хворим із хронічною нирковою недостатністю.
– Медична допомога хворим із хронічною нирковою недостатністю надається у відділенні хронічного гемодіалізу комунального закладу «Обласна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Черкаської обласної ради (далі – обласна лікарня) на 15 діалізних місць, – зазначив Володимир Брожик. – З метою забезпечення таких хворих якісною допомогою за оптимальну вартість та наближення спеціалізованих медичних центрів до віддалених районів області, 25.10.2010 року відкрито філію гемодіалізного відділення обласної лікарні на базі Уманської центральної районної лікарні (далі – ЦРЛ) на 9 діалізних місць. Це дозволяє забезпечити гемодіалізом щонайменше 50 пацієнтів із м. Умані, Уманського, Маньківського, Тальнівського, Монастирищенського, Христинівського та Жашківського районів.
Також, у грудні 2011 року відкрито філію гемодіалізного відділення обласної лікарні на базі Звенигородської центральної районної лікарні на 6 діалізних місць. Це дозволило забезпечити гемодіалізом щонайменше 30 пацієнтів із Звенигородського, Лисянського, Катеринопільського, Шполянського районів та міста Ватутіне.
Як зауважив Володимир Леонідович, листом облдержадміністрації від 31.01.2012 № 117/01-01-01-34/1 ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» було повідомлено, що у зв’язку з вкрай обмеженими можливостями обласного бюджету у 2012 році видатки на оплату послуг лікування хворих із хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу не передбачені. У зв’язку з цим послуги цього товариства закуплятися не будуть.
За висновками комісії Міністерства охорони здоров`я України від 17.03.2011 року матеріально-технічна база обласної лікарні та її філії у м. Умані (загалом 24 діалізних місця) забезпечують якісне надання медичної допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю в повному обсязі.
А відкрита філія відділення гемодіалізу обласної лікарні на базі Звенигородської ЦРЛ на 6 діалізних місць ще забезпечить покращення надання медичної допомоги цій категорії населення.
Наразі в області створена мережа відділень гемодіалізу, що в повній мірі забезпечує потребу у наданні медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, за кошти обласного бюджету.
19.03.2012 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:49 02.03.2013 DEADushka:
Обласна лікарня-(cenzored) і лікарі коновали, які плювали на все і всіх.(Cenzored)
07:20 21.03.2012 Oksana_Kolisnyk:
Медиками наводяться тільки кількісні показники - там 30 пацієнтів, та - 50, 9 місць і т.д. А якість лікування? Пишуть: "За висновками комісії Міністерства охорони здоров`я України ... матеріально-технічна база обласної лікарні та її філії у м. Умані (загалом 24 діалізних місця) забезпечують якісне надання медичної допомоги хворим ... в повному обсязі." А що самі хворі думають з цього приводу? Задоволеність, стан, самопочуття пацієнтів хтось заміряв? Чи для справи використання бюджетних коштів це несуттєві параметри? Що таке "оптимальна вартість"? Де параметри "оптимуму"?
20:42 19.03.2012 JILLY:
Жах! В Черкасах медицину очолюють не медики, а гестаповці.