На будівництво перинатального центру в Черкасах виділять 77,7 млн. грн.

На будівництво перинатального центру в Черкасах виділять 77,7 млн. грн. Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні Сергій Тулуб ознайомився з ходом реконструкції приміщення поліклініки в обласний перинатальний центр у складі обласного багатопрофільного закладу – КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради».
По закінченню огляду відбулася нарада відповідальних за будівництво Центру.
Зокрема, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Брожик повідомив, що наразі завершено демонтаж приміщення поліклініки, на місці якої буде створено обласний перинатальний центр. Також проведені тендерні процедури на визначення підприємства, котре буде займатись будівельними роботами з реконструкції поліклініки в Центр.
– Генеральним підрядником визначено ТОВ «Черкасиміськбуд», який згідно з розробленим планом-графіком виконання всіх робіт, повинний закінчити будівництво до кінця року, – наголосив Володимир Леонідович.
Також директор Департаменту разом із директором ТОВ «Черкасиміськбуд» Анатолієм Бурським та директором Департаменту фінансів ОДА Олександром Кулешою доповіли про детальний аналіз проекту і про фінансові та технічні можливості майбутнього перинатального центру. Зокрема, відзначивши, що на будівництво та оснащення Центру планується витратити 77,7 млн. грн., із них близько 8 мільйонів виділено з обласного бюджету та частину коштів із державного бюджету.
– Новозбудований лікувальний центр буде обладнаний найсучаснішим устаткуванням. Так, на першому поверсі розташовуватиметься акушерське приймальне відділення, дві операційні та сім пологових залів, серед яких – 6 індивідуальних і один індивідуальний пологовий бокс для вагітних та породіль з інфекційними захворюваннями. На другому поверсі – відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії на 6 ліжок; на третьому – післяпологове відділення сумісного перебування на 30 ліжок, а на четвертому – відділення постінтенсивного догляду за новородженими на 10 ліжок, відділення інтенсивної терапії на 6 ліжок, кабінет для ургентних телемедичних консультацій (центр телемедецини) та палата на 2 ліжка для перебування матерів без дітей, – підкреслив Володимир Брожик.
У центрі працюватимуть близько 215 осіб, що сприятиме забезпеченню прийняття до 2050 пологів на рік.
16.07.2013 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter