Черкаська міська дитяча лікарня на 90,5 % може вважатися лікарнею, доброзичливою до дитини

Черкаська міська дитяча лікарня на 90,5 % може вважатися лікарнею, доброзичливою до дитини Днями комісією незалежних експертів у складі представників методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» проведена оцінка Черкаської міської дитячої лікарні на відповідність статусу «Лікарня доброзичлива до дитини». Про це інформує прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.
Експерти познайомилися з підрозділами лікарні організацією роботи з надання медичної допомоги дітям м. Черкаси.
Комісія оцінила роботу з навчання персоналу закладу та дала рекомендації щодо покращення існуючих методик.
Матеріали оцінки з висновком про присвоєння Черкаській міській дитячій лікарні статусу «Лікарня доброзичлива до дитини» передані в моніторинговий Центру для остаточного прийняття рішення.
– У результаті перевірки закладу їх загальний показник, враховуючи 12 принципів підтримки грудного вигодовування, становить 90,5%, – повідомила завідувач методично-організаційно моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» Лідія Романенко.
15.07.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:47 15.07.2013 dmirina65:
Находились на лечение в детской городской больнице в боксах для грудничков. Ребенку (1 год) были назначены антибиотики, по словам врача -которые у них были, которые привели к тому, что вызвали ряд побочных эффектов, которые, кстати, указаны в инструкции к антибиотиков качестве побочных эффектов при передозировке лекарства. Думаю, что вряд ли можно назвать больницу «Лікарня доброзичлива до дитини»