У Першій міській лікарні Черкас новоутворення шлунково-кишкового тракту видалятимуть без розрізів

У Першій міській лікарні Черкас новоутворення шлунково-кишкового тракту видалятимуть без розрізівЯк інформують у Черкаському прес-клубі, відтепер у Першій міській лікарні Черкас новоутворення шлунково-кишкового тракту видалятимуть через операції без розрізів.
- Доброякісні новоутворення шлунково-кишкового тракту - це достатньо поширена проблема, про реальні масштаби якої ми можемо лише здогадуватися, оскільки не існує тотального скринінгу цих хвороб, - констатував заступник директора КНП «Перша Черкаська міська лікарня» Черкаської міської ради Дмитро Задериголова. - Доброякісні новоутворення ШКТ – такі, як поліпи, загрожують хворому можливістю переродження у злоякісні пухлини, кровотечі а відтак, їх обов’язково необхідно видаляти. Донедавна такі операції проводилися класично, через розрізи. А нещодавно нам вдалося придбати фіброколоноскоп для проведення діагностики та операцій новоутворень товстого кишківника, а також необхідний ендоскопічний інструментарій для виконання операцій на шлунково-кишковому тракті. Це створило можливість запровадити ендоскопічну поліпектомію в стравоході, шлунку та товстому кишківнику. Також впроваджено в практику(як у кращих клініках світу) проведення діагностичних ендоскопій під наркозом.
16.05.2013 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:27 16.05.2013 Shine:
Яка ганьба, що тільки зараз придбали! Велика лікарня і тільки нашкребли кошти купити колоноскоп!
Ця інформація показує, що ті гроші, якими наші керманичі хвалились на придбання обладнання в Черкасах, менше бюджету задрипаної лікарні в Замбії.
Звичайне, невелике придбання лікарнею обладнання видається за досягнення світового масштабу.
На черзі стаття про заасфальтовану яму по вулиці Піонерській
БРАВО!