У Черкаській обласній дитячій лікарні прийнято понад 100 тисяч паціентів

У Черкаській обласній дитячій лікарні прийнято понад 100 тисяч паціентів За інформацією прес-служби ГУОЗ та МК Черкаської ОДА, з почтаку роботи Черкаська обласна дитяча лікарня прийняла понад 100 тис. осіб.
Про це повідомив головний лікар обласної дитячої лікарні Сергій Марков.
– Загалом, на кінець квітня 2013 року медичну допомогу отримали 100 591 тис. дітей, з них: 84 566 – амбулаторно-поліклінічну допомогу, 16 026 – стаціонарну, 6 053 дітей прооперовано. У неонатальному центрі проліковано 1 304 дітей, – зазначив Сергій Євгенійович.
За його словами, щоденно та одночасно в закладі здійснюється прийом дитячих фахівців за 16 спеціальностями, а саме: пульмонологія, алергологія, педіатрія, хірургія, ортопедія, імунологія, дитяча гінекологія, генетика, нефрологія, ендокринологія, кардіоревматологія, офтальмологія, отоларингологія, гастроентерологія, урологія, неврологія. Діє перинатальний центр, на базі якого виконуються і генетичні дослідження, та Центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, до складу якого входять відділення відновного лікування та фізіотерапії й ЛФК.
Як розповідає завідувач цього Центру Тетяна Ліва, відділення оснащене сучасним фізіотерапевтичним, реабілітаційним обладнанням, це, зокрема, унікальний тренажер для реабілітації дітей із вадами нервової системи – LOCOMAT PRO.
– Обласна лікарня була піонером у встановленні такого обладнання. Він введений в експлуатацію з 17.09.2012, і з того часу на ньому проведено 85 курсів та 678 процедур для 66 дітей, – наголосила Тетяна Ліва.
Окрім цього, в Центрі встановлено тренажер Гросса, який дозволяє створити умови для розвитку координованої роботи опорно-рухового апарату, що необхідне для формування природного руху і положень тіла. Також діти можуть проходити електротерапію, синглетно-кисневу терапію, теплолікування, водолікування, лікувальні масажі, відвідувати соляну кімнату тощо.
– Курс лікування в закладі надається безкоштовно й триває в середньому 15 днів, – зазначила Тетяна Михайлівна. – Але для відчутних результатів всі рекомендації, які ми надаємо батькам у ході реабілітації їхньої малечі – вони повинні виконувати обов’язково й удома. Оскільки найголовнішими реабілітологами в житті хворої дитини є його батьки.
07.05.2013 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter