Черняк заспокоїв: Іркліївську районну лікарню не закриватимуть

Черняк заспокоїв: Іркліївську районну лікарню не закриватимуть 18 квітня Валерій Черняк з робочою поїздкою побував у Чорнобаївському районі, в ході якої, зокрема, відвідав Іркліївську районну лікарню, інформують у прес-службі Черкаської облради.

На Чорнобаївщині працює дві районні лікарні – центральна та Іркліївська. Останнім часом серед місцевих жителів поширилася думка про закриття останньої. Це викликало певну суспільну напругу. Коментуючи ситуацію, Валерій Черняк зауважив, що на сьогодні про прийняття такого рішення не йдеться.

Стосовно подальшої роботи Іркліївської лікарні голова обласної ради наголосив, що її долю потрібно вирішувати не лише фахово, а й із залученням думки місцевих жителів, представників профільної комісії районної ради та всіх зацікавлених осіб. З цього приводу спілкуючись з колективом та пацієнтами він відзначив: «Збирайтеся разом, проаналізуйте свою роботу і потреби людей і, виходячи з цього – визначайте стратегічний напрямок розвитку лікарні на перспективу. Чи це буде акцент на паліативній допомозі, неврологічній чи іншій... Але головне – з урахуванням того, щоб це було краще для пересічного громадянина».

Свою точку зору з цього приводу висловив і голова райдержадміністрації Юрій Клименко, який зауважив, що факт подальшого функціонування медичного закладу є беззаперечним, проте нині вивчаються можливості та триває пошук варіантів його роботи.
19.04.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter