Брожик: в обласному консультативно-діагностичному центрі черкащани матимуть змогу зробити всі необхідні обстеження

Брожик: в обласному консультативно-діагностичному центрі черкащани матимуть змогу зробити всі необхідні обстеження В обласному консультативно-діагностичному центрі будуть надаватись всі необхідні медичні обстеження в межах області». Про це на прес-конференції повідомив начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик.
Також у зустрічі з журналістами взяли участь головний лікар обласної лікарні Олександр Дудник та головний лікар обласного кардіологічного центру Світлана Журба. Зокрема, вони розповіли про роботу діагностично-консультативного центру.
– З 5 квітня близько 36 медичних спеціалістів різного профілю почали прийом пацієнтів, – зазначив Олександр Миколайович. – У своїй роботі лікарі використовують сучасне діагностичне обладнання, складні інструментальні методи досліджень, новітні досягнення медичної науки та техніки. Зокрема, на першому поверсі знаходяться кабінети комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, рентгенодіагностики, ультразвукової та функціональної діагностики, клініко-діагностична лабораторія. На другому – кабінети прийому лікарів та аптечний пункт «Медичний кошик», на третьому – поліклініка обласного кардіологічного центру, третьому-четвертому – обласний перинатальний центр, а на п’ятому – різні лабораторії.
За словами Володимира Брожика, наразі черкащани мають змогу, не виїжджаючи за межі області, зробити всі необхідні медичні обстеження.
09.04.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter