Майборода: У Черкаській області жоден район чи місто не виділили гроші на лікування хворих "Фрезеніуса"

Як повідомила «Провінції» депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода, доручення голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба головам черкаських райдержадміністрацій і міським головам міст обласного підпорядкування щодо фінансового забезпечення придбання медичних послуг у ТОВ «Фрезеніус Медікал Кар» на лікування хворих на ниркову недостатність не виконано (фото розпорядження – нижче).
Майборода: У Черкаській області жоден район чи місто не виділили гроші на лікування хворих "Фрезеніуса"

На думку депутата, запропонований ОДА шлях - виривати кошти з районів та міст , коли в них 2-місячне недофінансування галузі "охорона здоров`я" - абсурдний. В усіх областях, зокрема і в Черкаській (в обласній лікарні), гемодіаліз фінансується з обласного бюджету. Позиція ОДА - стравлювати смертельно хворих людей з районную (міською) радою.
На думку Л. Майбороди, слід негайно створити спільну комісію з представників ОДА, Фрезеніуса, депутатів і публічно вирішувати конфліктне питання .
- Вважаю, обласна влада забов`язана вирішити питання фінансування хворих "Фрезеніуса", інакше навіщо всі вони потрібні? – заявляє Л. Майборода.
09.04.2013 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter