Стадник про черкаську стоматологію: "Забігали керівники"...Слід ретельно придивитись - а хто ж кричить?

Стадник про черкаську стоматологію: "Забігали керівники"...Слід ретельно придивитись - а хто ж кричить?Можлива зміна статусу Черкаської міської стоматологічної поліклініки з комунального закладу на комунальне підприємство не призведе до ліквідації закладу. Як інформують у Черкаському МВК, чутки про звільнення колективу – також нісенітниця.

– Після проведення наради зі страхової медицини, департамент надіслав лист, де зобов’язав керівників усіх міських установ прорахувати вартість медичних послуг в кожному закладі, – наголошує директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. – Настав час уточнити, куди йдуть кошти і скільки реально коштує наша безкоштовна медицина. А у стоматології – особливо. Адже вже були зафіксовані випадки, коли деякі медичні працівники заробляють на себе на міському майні, на бюджетному обладнанні.

За словами Олега Стадника, госпрозрахункове відділення у поліклініці існує близько 15 років. Тому деякі послуги платні, наприклад, зубопротезування. У 2012 році для закладу закупили десять нових стоматустановок на 400 тисяч гривень. Цього року з міського бюджету для компенсації за пільгові категорії, які лікуються у цьому відділенні, кошти збільшені на 30%. Тому усі незахищені категорії громадян – лікуватимуться безкоштовно, як і раніше.

– Попередні перевірки департаментом використання коштів встановили, що адміністрація закладу шляхом підроблення документів з бюджетних коштів платила собі премії, – розповідає Олег Михайлович. – Передали матеріали в прокуратуру. Провели перевірку з усунення порушень. Як кажуть в народі, віз і нині там. Реагування немає. Напевно, настав час оргвисновків. От і забігали «керівники». Коли кричать:"лови злодія", слід ретельно придивитись, а хто ж кричить.
20.03.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:58 28.03.2013 Sanych:
П. Стадник пише: «Після проведення наради зі страхової медицини (18.03.13 р.) департамент надіслав лист, де зобов’язав керівників усіх міських установ прорахувати вартість медичних послуг в кожному закладі», – правда та є лист за його підписом від 11.03.2013 р., де цитую: «Враховуючи проект змін до Статуту КЗ «Черкаська міська стоматологічна поліклініка Черкаської міської ради» та рішення Черкаської міської ради від 12.04.2012 р. №3-840 «Про вдосконалення роботи КНП «поліклініка Астра» керівників цих закладів прошу надати розрахунки тарифів на всі ВСІ (збережено оригінальний пропис) медичні послуги, враховуючи ті, що непередбачені постановою КНУ від 17.09.96 р. №1138».
Виникає питання, чому всім після наради, а стоматологам і «Астрі» до? Є одна відповідь щодо стоматологів: п. Стадник & Co є бізнесменами і, якщо вони бачать, що вкладатись не варто, то з Бюджету розвитку міста КЗ «Черкаська міська стоматологічна поліклініка Черкаської міської ради» на 2013 рік виділено 0 в порівнянні з майже 400 тис. в 2012 році, що є теж гарним прикладом того, що одна рука не знає що робить інша.
Виникає до п. Стадника питання чи змінює він статус поліклініки, що до речі протизаконно, - 20.03.2013 р. о 17:55 він пише: «Можлива зміна статусу Черкаської міської стоматологічної поліклініки з комунального закладу на комунальне підприємство не призведе до ліквідації закладу», а в листі до в.о. директора стоматологічної поліклініки від 19.03.2013 р. №243/14-06-02 заспокоює трудовий колектив: «Внесення змін до Статуту Вашого закладу найближчим часом не планується, розробка проекту змін на даний час не ведеться».
В понятті найближчого часу п. Стадника, то певно години та хвилини, бо два листа – з проміжком менше доби. Або ж знову таки права рука пише те що не знає ліва.
Останній абзац листа п. Стадника взагалі дуже близький до наклепу, знову та сама напівправда щодо премій адміністрації закладу.
Хочу пояснити ситуацію: при об’єднанні стоматологічних поліклінік №1 та №2, головний бухгалтер стоматполіклініки №2 виявила факт, що дійсно бухгалтерія стоматологічної поліклініки №1, а не адміністрація, нараховувала собі премію в обхід закону.
Адміністрація об’єднаної стоматологічної поліклініки оприлюднила дані факти та довела їх до відому департаменту охорони здоров’я, звідти вони й потрапили до компетентних органів. А не те, що пише директор департаменту: «перевірка виявила» – брехня.
Хочу погодитись з п. Стадником в його словах: «Напевно настав час оргвисновків». То хто ж кричить про злодія? Слід ретельно придивитися.
19:22 20.03.2013 JILLY:
Стаднику треба дусту за шиворот насипати - колорадські жуки менш шкідливі, ніж цей "слуга Гіпократа". Хоча від такого знущання над людьми - його першого кондрашка й хватить.