Ірина Волощенко: Стадник та Нескромний заборонили "Астрі" проводити реабілітацію немовлят та припинили обслуговування інвалідів на дому

Ірина Волощенко: Стадник та Нескромний заборонили "Астрі" проводити реабілітацію немовлят та припинили обслуговування інвалідів на домуЯк повідомила Провінції колишній головний лікар РОЦ «Астра» Ірина Волощенко, наказом по Департаменту охорони здоров`я, який готував новий керівник закладу Борис Нескромний, без пояснення причин «Астрі» заборонено прийом дітей першого року життя, які мають вади з моменту народження.
- Щодо недоношених дітей, то лише одним пунктом цього наказу пан Стадник перекреслив надію таких діток на повноцінне життя, - вважає І. Волощенко. - Їх заборонено приймати на реабілітацію до 2 років. Це зробив головний медик міста. Не треба мати медичної освіти, щоб розуміти – саме медичну реабілітацію треба починати з моменту народження і проводити її постійно хоча б упродовж року. Усе це може призвести до бурхливого росту інвалідності дітей на ДЦП. Такий наказ суперечить усім міністерським наказам та положенням, які спрямовані на попередження інвалідності.
Крім того, за словами Ірини Василівни, повністю зупинено обслуговування на дому інвалідів-спинальників та інвалідів війни 1-ї групи методом «Реабілітаційний стаціонар вдома». Вже 3 тижні ці люди позбавлені такої можливості. Таких людей за рік в «Астрі» обслуговувалося до 160 осіб.
- Це можна пояснити тільки непрофесійністю та упередженістю Стадника та Нескромного, - вважає Волощенко.
За її словами, з «Астри» звільнилося 14 осіб медперсоналу.
- Я впевнена, що остаточна мета Одарича щодо «Астри» - приватизація та переведення її на повний госпрозрахунок, - говорить Ірина Волощенко.
18.12.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter