Відкриття медико-діагностичного центру в Черкасах затримується вже понад місяць

Понад місяць переносять відкриття медично-діагностичного центру в Черкасах. Його будують державним коштом за 36 млн грн. Ще стільки ж витратять на обладнання. На 6 тис. "квадратів" розташують перинатальний центр, приймальне й генетичне відділення, лабораторії. Обстеження для жителів області буде безкоштовне. За добу обіцяють приймати близько тисячі осіб. Це майже всемеро більше, ніж здатна теперішня обласна лікарня.
На відкриття чекають президента Віктора Януковича. Заасфальтували дорогу до лікарні, проклали тротуари, а тим, хто живе неподалік, поставили нові паркани, щоб не зганьбитися перед гарантом.
— Завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей удалося виконати величезний обсяг роботи всього за три місяці. Я вважаю, що будівельники добре попрацювали. Сподіваюся, до кінця місяця тут зможуть пройти діагностику перші пацієнти, — казав на початку листопада губернатор Сергій Тулуб.
Проте центр і досі не працює. Голова ОДА говорить, що чекають обладнання з Японії.
Майже два роки тому з величезною помпою в області відкрили дитячу обласну лікарню. Сергій Тулуб вихвалявся перед президентом, який приїхав на відкриття, що закладу такого рівня немає по всій Україні.
Святкову стрічку перерізали у квітні. Поліклініка в закладі почала працювати у червні. Стаціонар — восени.
У жовтні потрапила туди з 4-річною донькою. Більшість аналізів їздили робити по всьому місту, бо обладнання ще не завезли.
Минув рік, ми з дитиною знову в лікарні. Обладнання й досі немає. А майже кожен лікар, до якого ми ходили на прийом, просить благодійний внесок 20 чи 30 грн — на кабінет.

Наталія Таванець Gazeta.ua
17.12.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter