У "Астри" новий Нескромний директор

У "Астри" новий Нескромний директорБориса Нескромного призначено директором комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка «Астра». Таке розпорядження 6 грудня видав міський голова. Контракт із новим директором укладено на два роки, повідомили у Черкаській міській раді.
- Незалежний аудит «Астри» довелось нині трохи відтермінувати у зв’язку зі зміною керівника та головного бухгалтера, адже необхідно провести інвентаризацію, прийняти справи, - розповідає директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. – Але ми обов’язково завершимо аудит, адже його мета – визначення шляху більш ефективного функціонування закладу із розширенням його можливостей.
Біографічна довідка: Нескромний Борис Федорович у 1984 році закінчив Астраханський державний медичний інститут за спеціальністю лікувально-профілактична справа.
Із 1985 р. по 1988 р. перебував на службі в органах МВД на посаді лікаря-психіатра установи, звільнений у зв’язку з переведеннямдо іншого відомства.
Із 1988 р. по 1999 р. працював на посаді лікаря-терапевта дільничного МСЧ НВК «Фотоприлад».
Із 10.02.1999 на конкурсній основі прийнятий на службу в органи місцевого самоврядування на посаду спеціаліста I категорії-лікаря управління охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому, а з 01.10.2004 р. по 30.03.2012р. обіймав посаду заступника начальника управління.
До цього часу працював у Центрі медичної статистики та здоров’я Черкаської міської ради.
06.12.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter