ОДА: 2012 року черкаські медпрацівники отримали 31 квартиру

ОДА: 2012 року черкаські медпрацівники отримали 31 квартируПід час Всеукраїнської наради з питань захисту прав дитини Віце-прем'єр-міністр України – міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова серед державних досягнень останніх років у питаннях захисту прав дитини виокремила відкриття на Черкащині обласної дитячої лікарні європейського рівня.
Це не єдине досягнення Черкащини у галузі медицини. На черзі відкриття обласного діагностичного центру на базі обласної лікарні. Згодом у його складі також буде функціонувати і амбулаторна служба обласного перинатального центру ІІІ рівня надання медичної допомоги.
Більше того, цьогоріч створено 5 лікарських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, 4 – шляхом реорганізації дільничних лікарень. Розширено мережу медичних установ з ліжками денного перебування, що є більш економічно доцільним. На базі Канівської центральної районної лікарні проводиться реконструкція поліклінічного відділення, будівництво відділення інтенсивної терапії.
Для медичних працівників області виділено 31 квартиру. А також введено в експлуатацію п’ятиквартирний житловий будинок для медичних працівників в смт. Маньківка та смт Драбів, – зазначає голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Довідково: У 2012 році на поліпшення медикаментозного забезпечення та матеріально-технічної бази галузі з державного бюджету України до обласного бюджету передано цільові субвенції на суму понад 60,0 млн. грн.
В області впроваджений та діє пілотний проект щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонічну хворобу.
05.12.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter