В Умані від невстановленої хвороби впав у кому другокласник. Потрібна допомога

Як повідомляє hromadske-uman.info, днями в уманській родині трапилася біда: вранці другокласник Іван знепритомнів і не прийшов до тями. Хлопчика доставили до реанімаційного відділення Уманської міської лікарні.
В Умані від невстановленої хвороби впав у кому другокласник. Потрібна допомога

У телефонному режимі мама хлопчика Ольга Гриб повідомила, що стан дитини погіршився. Лікарі не можуть встановити діагноз, через що втрачається дорогоцінний час.

“Моя дитина в перший день дихала і відчувала біль, а тепер і цього немає. Його тоді треба було доставити до Черкас. Час втрачено.” – зазначає пані Ольга.

Складності додає і той факт, що за три дні не встановлено, що з дитиною. Діагностована раніше пухлина головного мозку не підтвердилася, відповідно, ніхто не знає, від чого потрібно рятувати хлопчика.

Закликаємо всіх небайдужих до чужого горя об’єднатися! Потрібні контакти провідних нейрохірургів країни, а також інших спеціалістів, що можуть взятися за порятунок дитини. Відлік часу іде на години. Всі поради, пропозиції та уточнення можна дізнатися безпосередньо у мами, 0972722986 Ольга.

Крім того, дитині потрібен препарат Альбумін (у списку перший). В Умані його немає в наявності, тому просимо небайдужих допомогти у придбанні.
21.02.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter