20 жовтня у Черкасах закінчується місячник із діагностики та раннього виявлення раку молочної залози

20 жовтня у Черкасах закінчується місячник із діагностики та раннього виявлення раку молочної залозиЗа інформацією Черкаської міської ради, жительки «Митниці» останніми отримають можливість пройти безкоштовні обстеження на пересувному мамографі Черкаського обласного онкодиспансеру.
20 жовтня – у День боротьби із раком молочної залози – у Черкасах закінчується місячник із діагностики та раннього виявлення РМЗ. Протягом місяця черкащанки могли пройти безкоштовне обстеження на пересувному мамографі Черкаського обласного онкологічного диспансеру, що зупинявся у «спальних» районах міста. Останнім мікрорайоном, жительки якого зможуть пройти такі обстеження, стала саме «Митниця». 17-20 жовтня пересувний мамограф працюватиме на базі ОСББ «Жужоми, 7».
На сьогодні обстеження на пересувному мамографі пройшло до 900 черкащанок, біля 400 із них оглянув онкохірург. Практично у кожної шостої жінки було виявлено якесь захворювання молочних залоз – на дообстеження до онкодиспансеру було відправлено 120 черкащанок, 20 з яких – із суттєвими підозрами щодо РМЗ, напевне хворобу було виявлено в однієї черкащанки.
На базі пересувного мамографа було проведено також понад 650 ЕКГ та біля 600 аналізів крові на цукор. До 60 черкащанок із симптомами серцевих хвороб було направлено до обласного кардіологічного центру.
15.10.2012 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter