АМКУ: У 8 центральних районних лікарнях Черкаської області необгрунтовано завищена вартість медоглядів

АМКУ: У 8 центральних районних лікарнях Черкаської області необгрунтовано завищена вартість медоглядів Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях центральних районних лікарень виявило ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило відділення, Смілянська, Городищенська, Звенигородська, Монастирищенська, Жашківська, Кам’янська, Драбівська, Золотоніська центральні районні лікарні необґрунтовано завищували вартість платних медичних послуг з проведення медичних оглядів.

Так, лікарнями до собівартості послуг, окрім заробітної плати з нарахуваннями необхідних лікарів-спеціалістів було включено заробітну плату з нарахуваннями медичних сестер, медичних реєстраторів, молодших медичних сестер, які згідно з наказами Міністерства охорони здоров’я України не повинні входити до складу відповідних комісій.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала обов’язкові для розгляду рекомендації привести вартість вищезазначених послуг до економічно обґрунтованого рівня.
20.09.2017 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter