200 черкащан протестували проти закриття 2-ї міської дитячої поліклініки. Тим часом пункт про ліквідацію закладу...зник з Концепції реформування черкаської медицини

Сьогодні біля приміщення Черкаської дитячої поліклініки №2 на вулиці Вербовецького було проведено збори територіальної громади з приводу оголошених міською владою планів закриття цього закладу. Участь у зборах узяло близько 200 осіб. У результаті бурхливого обговорення було ухвалено резолюцію, в якій, зокрема, йдеться про вимогу до міської влади забезпечити поліклінічне обслуговування дітей за місцем проживання. Учасники зборів вимагають від влади міста виділення в достатньому обсязі грошей на проведення капітальних й поточних ремонтів. Також висловлено недовіру головному лікаря Черкаської дитячої лікарні Борисенку за неувагу до проблем дитячих поліклінік у місті.
Крім того, у резолюції міститься пункт про зустріч з головою Черкаської ОДА Тулубом з приводу ситуації, що склалася навколо 2-ї поліклініки.

Від Провінції: як відомо, напередодні Нового року Департамент охорони здоров`я Черкаського МВК оприлюднив Концепцію реформування системи охорони здоров`я в Черкасах на 2012-2017 роках. У 1-му етапі структурної перебудови системи охорони здоров`я в місті значилося закриття 2-ї дитячої поліклініки. Зараз в даному документі цей пункт…зник. Учора на брифінгу міський голова Одарич назвав інформацію про закриття 2-ї дитячої поліклініки «нахабною брехнею» (відео тут). Дивно, куди подівся пункт, який мер назвав «нахабною брехнею»? Може нам і тисячам читачів примарилося?
17.01.2012 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter