У Черкасах мерія орендуватиме квартири для молодих лікарів

У Черкасах мерія орендуватиме квартири для молодих лікарів Житло для молодих спеціалістів, які закінчили інтернатуру, вперше в Україні почала орендувати мерія Черкас. Ця програма запрацювала із серпня і повинна забезпечити лікувальні заклади міста потрібними кадрами. Адже нині у Черкасах дефіцит терапевтів (сімейних лікарів), ендокринологів, педіатрів, рентгенологів, інфекціоністів, працівників клінічних лабораторій. Вакантними залишаються 77 місць, повідомили в черкаській міській раді.

– Завдяки цій програмі ми плануємо залучити 36 лікарів, – говорить начальник відділу кадрової роботи Департаментом охорони здоров'я Черкаської міськради Олег Шамов. – Протягом трьох років отримати безкоштовно житло зможуть лікарі, котрі є молодими спеціалістами, випускниками вищих навчальних медичних закладів охорони здоров’я. Ми орендуємо трикімнатні квартири, куди поселяємо по троє осіб.

Очікується, що у 2012 році мерія орендуватиме три квартири для дев’яти осіб. У 2013 – шість трикімнатних для 18 осіб, у 2014 та 2015 роках – по дев’ять помешкань для 27 осіб.
– Інформацію про житло для медиків ми розповсюдили по всіх лікувальних закладах міста, – говорить Олег Шамов. – Якщо охочих буде більше, ніж запланованого житла – ми будемо збільшувати фінансування.
Крім того, молоді фахівці (лікарі ЗПСМ, лікарі-педіатри, лікарі – медицини невідкладних станів, лікарі-лаборанти, лікарі-рентгенологи) можуть самостійно звертатись у департамент і подавати заявки на житло. Контактний телефон: (0472) 37-92-12.
– Ми плануємо до 2015 року використати 900 тисяч гривень, – говорить директор департаменту Олег Стадник. – Ми спочатку думали над купівлею помешкань, але за ці кошти ми змогли б придбати помешкань для трьох лікарів. Оренда ж дозволить зекономити кошти бюджету і швидко заповнити дефіцит кадрів. У контексті майбутньої медичної реформи, це дозволить ліквідувати нестачу лікарів у медичних закладах Черкас.
29.08.2012 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter