В Золотоноші телефон допоміг оперувати

В Золотоноші  телефон допоміг  оперуватиШирокого розголосу в черкаських ЗМІ набула операція на серці, яку в Золотоніській районній лікарні зробили, консультуючись по телефону з фахівцями Київського інститута кардіології.
На операційний стіл потрапив 20-річний житель Піщаного Євген Безгубенко, який отримав кілька ножових поранень від рідного брата, 29-річного Валерія. Суперечка розпочалася зі словесних образ, потім дійшло до рукоприкладства, а відтак і до різанини. В результаті, Євгена з кількома пораненнями в руку і, головне, в праве передсердя доправили до райлікарні.
Операцію виконали завідувач хірургічного відділення Євгеній Бабляк, якого терміново викликали з дому, й хірург Ігор Науменко. Оскільки поранення було дуже важке, золотоніські лікарі під час операції, що тривала майже півтори години, консультувалися з фахівцями Київського інституту кардіології, де, до речі, працює брат Євгенія Дмитровича.
– Для нас такі операції – не рідкість, у кожному хірургічному відділенні вони трапляються. Звичайно, наш завідувач відділення хірургії, під керівництвом якого її було успішно проведено, справжній професіонал. Він тривалий час оперував в Африці. А в цілому – це наша повсякденна робота, – каже головний лікар закладу Сергій Примак.
Джерело: газета "Прес Центр" №34 (370) від 22.08.2012 р.
22.08.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter