Мережа клінік «Мать и дитя» представила в Черкасах соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!»

19 липня в Черкасах мережа клінік «Мать и дитя» провела прес-захід, під час якого було порушено питання безпліддя та батьківства. У рамках заходу було презентовано соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!».
За даними вітчизняних медиків, майже кожна п`ята пара в Україні – безплідна. Близько 30 % пар мають порушення репродуктивної функції. Відсоток чоловічого та жіночого безпліддя становить 30 %. Через нездатність народити дитину приблизно 70% шлюбів, які не знаходять альтернативного вирішення проблеми - розлучається. Але справжнім порятунком і здійсненням довгоочікуваної мрії - народження дитини, стає репродуктивна медицина. Завдяки новітнім методам діагностики та лікуванню безпліддя в Україні 8 тис. пар стали щасливими і отримали довгоочікуване народження дитини.
Клініки репродуктивних технологій вже давно працюють в Україні. Сьогодні приватні центри озброєні новітніми технологіями діагностики та лікування безпліддя.
Мережа клінік «Мать и дитя» представила в Черкасах соціальний проект  «Право на батьківство: вихід є!»

Першій дитині, яка була зачата за допомогою репродуктивних технологій зараз уже 20 років. Загалом у світі потреба в циклах ДРТ складає в середньому 1,5 тис. на 1 млн., в Україні ж щороку проводиться на зазначену кількість населення проводиться 216 циклів, тобто в цілому потреба у допоміжних репродуктивних технологіях забезпечена лише на 10%.
Одним з ініціаторів обговорення в суспільстві тем безпліддя, батьківства та репродуктивної медицини є мережа клінік «Мать и дитя». Спеціалісти клініки впевнено заявляють, що майже кожна пара з поставленим діагнозом «безпліддя» завдяки репродуктивним технологіям здатна народити свою дитину.
До кінця літа в клініці діє соціальна програма для жителів регіонів, завдяки якій пари зможуть пройти безкоштовне обстеження чоловіка та жінки. Дана програма вже була успішно презентована в Житомирі та Чернігові і ось, 19 липня, соціальний проект «Право на батьківство:вихід є!» було презентовано і в Черкасах! Завдяки даному проекту, протягом літа усі охочі українці, які мають проблеми з репродуктивним здоров`ям, матимуть можливість пройти безкоштовну програму базового обстеження в клініках «Мать и дитя» в Києві.
«Сьогодні допоміжні репродуктивні технології дозволяють практично кожній сімейній парі народити власну дитину», - зазначила генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя», репродуктолог Наталія Данкович. – «Ми, ініціюючи цей та ряд інших соціальних проектів, прагнемо зробити лікування для пацієнтів з регіонів доступнішим, адже не кожна пара, що мешкає поза межами столиці, може дозволити собі досить недешеву програму екстракорпорального запліднення».
Мережа клінік «Мать и дитя» представила в Черкасах соціальний проект  «Право на батьківство: вихід є!»

На заході в Черкасах була присутня пара, Віта та Сергій, пацієнти клініки, яким протягом 18-ти років подружнього життя не вдавалося завагітніти. Звернувшись до лікарів клініки «Мать и дитя», пара отримала вагітність вже після першого циклу ЕКО. Безперечно, не всі випадки бувають вдалі з першої спроби. Одним із найголовніших чинників є стан здоров’я жінки, під час звернення до Клініки і в даній ситуації далеко не останню роль відіграють лікарі-гінекологи на місцях, в чиїх силах допомогти пацієнтці – вірно діагностувати порушення гінекологічної сфери, визначити їх причини та призначити лікування, що покращить загальний стан жінки.
За роки існування міжнародної мережі клінік «Мать и дитя», вже тисячі подружніх пар довірили клініці можливість народження своєї дитини, завдяки роботі досвідчених лікарів та застосуванню сучасних методів лікування безпліддя, в російських та українських сім’ях народилися тисячі малюків.
Сьогодні мережа клінік «Мать и дитя» об`єднує 12 медичних центрів у Росії та Україні. У Києві клініка «Мать и дитя» працює на правому і лівому березі. Центр на правому березі спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях, зокрема на програмах сурогатного материнства, донації ооцитів, преімплантаційної діагностики та генетичних тестах. А на лівому березі, крім програм ДРТ, в сучасних безпечних операційних проводиться оперативне лікування – гістероскопія і лапароскопія.
Якщо у Вас виникли будь-які запитання або Ви бажаєте записатися на консультацію, звертайтеся за наступними адресами:
Клініка «Мать и дитя» на правому березі: Київ, вул. Макіївська, 8, тел / факс: +38 (044) 391 23 53, +38 (044) 464 16 72.

Клініка «Мать и дитя» на лівому березі: Київ, вул, Російська 54/15, тел.: +38 (044) 566 52 22, +38 (044) 576 65 18.
23.07.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter