Майборода: листки про непрацездатінсть стали в Черкаській області на вагу золота

Майборода: листки про непрацездатінсть стали в Черкаській області на вагу золота Як повідомила на брифінгу депутат Черкаської облради Любов Майборода, сьогодні в Черкаській області, як і по всій Україні, листки про непрацездатність стали на вагу золота. За її словами. Протягом останніх трьох місяців близько 7 тисяч довідок про непрацездатність не підкріплені лікарняними. Отже, люди не можуть отримати гроші за дні, коли вони хворіли.
За словами депутатка, керівництво медичної галузі замість того, щоб на рівні Мінздраву вимагати наведення порядку в цьому питанні, вимагає від головних лікарів взяти під особистий контроль обґрунтованість видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність. Щоп`ятниці до головного управління охорони здоров`я та медицини катастроф ОДА головні лікарі звітують про наявні залишки листків непрацездатності.
- Ці бланки надходять в область буквально «по крихтам», - зазначила Л. Майборода. – Так у вівторок, 19 червня, поступило 700 бланків. Їх усі направили до Черкаської міської дитячої лікарні…
Така ситуація є типовою для всіх регіонів України. На думку депутата, причина – боротьба кланів, наближених до Мінздраву, за право друкувати листки непрацездатності, які завжди централізовано поширювалися по Україні.
21.06.2012 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:44 21.06.2012 Mykola:
Покращання життя від регіоналів "вже сьогодні": так зажрались, що не спроможні папірці надрукувати... А матері, у яких хворі діти, сидять без грошей.