Тулуб винайшов рецепт, як підвищити зарплати медикам: медичне обладнання мають купляти спонсори

Тулуб винайшов рецепт, як підвищити зарплати медикам: медичне обладнання мають купляти спонсориВласний варіант зростання заробітних плат для працівників медичної галузі оприлюднив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб під час робочої поїздки в Чорнобаївський район.
Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, робочий візит голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба на Чорнобаївщину розпочався з відвідування відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги ЦРЛ та ознайомлення з його роботою. Особливістю цього відділення є те, що усі автомобілі швидкої допомоги оснащені терміналами GPRS-навігації, які дають змогу відслідковувати маршрут та місцезнаходження кожної машини та направляти на місце виклику або нещасного випадку той автомобіль швидкої допомоги, який знаходиться ближче до місця події, незалежно від території обслуговування. Це, звичайно, дає змогу швидше обслуговувати термінові виклики та позитивно впливає на якість екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі. Автомобілі швидкої допомоги району забезпечені також мобільним зв'язком з можливістю контакту бригад з територіальним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і з відділеннями швидкої медичної допомоги.
Очільник області поспілкувався з персоналом та поцікавився проблемами, які найбільше хвилюють медиків. Найголовніша з них – низька заробітна плата, яка обмежується бюджетом. Але Сергій Борисович запропонував вихід: «Якщо медичне обладнання купуватимуть спонсори, то бюджетні кошти можна буде розподілити на збільшення заробітних плат. Таким чином співпраця влади та бізнесу матиме конкретні соціальні результати».

Від Провінції: здається, це не співпраця влади й бізнесу, а справжнісінький рекет…
27.04.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter