Ірина Волощенко: в Одарича свої плани на "Астру". А хворі на ДЦП діти, вважає мер, можуть і в Трускавці лікуватись

Ірина Волощенко: в Одарича свої плани на "Астру". А хворі на ДЦП діти, вважає мер, можуть і в Трускавці  лікуватись На прес-конференції, яка відбулася сьогодні в РОЦ «Астра», головний лікар закладу Ірина Волощенко повідомила, що дії міської влади спрямовані на знищення «унікального медичного закладу, де проходять реабілітацію тисячі черкасців». Протистояння продовжується. Свідченням цього є виступ начальника управління охорони здоров’я міськвиконкому Олега Стадника на останній сесії Черкаської міської ради, який проаналізував роботу РОЦ «Астра» в непривабливому світлі, заявивши, що такий заклад місту непотрібний.
Зустріч Ірини Волощенко з мером Черкас Сергієм Одаричем теж відбулася у напруженій обстановці. Міський очільник категорично не сприймав пояснень про безплатне лікування пенсіонерів зі статусом «діти війни». Мовляв, у кожного ветерана чи пенсіонера є діти, які повинні їх лікувати. Найболючіше питання щодо функціонування відділення реабілітації дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, теж залишається відкритим. Оскільки, зі слів Ірини Василівни, сам мер не бачить нічого в цьому проблематичного, оскільки таких дітей можна лікувати і в інших реабілітаційних центрах. Наприклад, у Трускавці за методикою В.Козявкіна.
– До слова, два тижні такого лікування у Трускавці коштує близько 12 тис.грн., – уточнила Ірина Волощенко. – Ніякі пояснення щодо неможливості переведення «Астри» на самоокупність мером Черкас не сприймаються. У нього свої плани на це приміщення. Він так і сказав, що ми не зможемо домовитись, адже я не з його команди. Натомість замість мене прийде ефективний менеджер, який зможе зробити цей заклад самоокупним…
У результаті постійного тиску на директора РОЦ «Астра» Ірина Волощенко була змушена переукласти контракт з мерією на півроку.
Постійний тиск з боку міської влади, перевірки не сприяють нормальному функціонуванню закладу.
З приводу ситуації, що склалася навколо цього закладу, Ірина Волощенко звернулася до голови Черкаської облдержадміністраці Сергія Тулуба. Відрадно, повідомила вона, що губернатор погодився розібратися в цьому питанні, відвідав заклад і навіть пообіцяв допомогти фінансово для придбання необхідного обладнання.
23.04.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:10 23.04.2012 otryzhka:
одарич бестолковый бездарный недоучка а стадник подневольный раб вцепившийся мертвой хваткой в кресло нач.депортамента два сапога пара торопятся уволить толкового знающего специалиста скоро сами лишатся своих мест