7 квітня черкаському парку "50-річчя Жовтня" виповнюється 45 років

Як інформують у Черкаському МВК, 7 квітня парку «50-річчя Жовтня» виповнюється 45 років. Комунальне підприємство «Дирекція парків» вирішило відсвяткувати день народження з розмахом.За словами директора КП Олександра Радуцького, у місті влаштують фестиваль здоров’я.
Свято пройде з девізом «За здоровий спосіб життя». Ця тема обрана не випадково, адже свого часу наш парк часто відвідували люди, котрі проходили лікування органів дихання у місцевих санаторіях. І повітря у сосновому бору на схилах Дніпра має цілющий ефект.
– Родзинкою свята стане флешмоб «Звільнись від отрути», – говорить Олександр Романович. – Під час якого сигарети в городян та гостей обмінюватимуть на яблука, а алкоголь на трав’яні чаї. Крім того, учасники фестивалю пройдуть урочистою ходою «За здоров’я» від площі 700-річчя і до центру міста. А вже на бульварі Шевченка городян розважатимуть різноманітні казкові герої. Для дорослих у парку ми запропонуємо низку спортивних розваг – змагання «Тато, мама, я – дружна сім’я», а також козацькі забави. Малечу ж розважатимуть клоуни.
7 квітня черкаському парку "50-річчя Жовтня" виповнюється 45 років
28.03.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:33 28.03.2012 Mykola:
Попереджаю: на весь парк один біотуалет ,заповнений сечею та лайном. Хто не може ходити "у кущі" краще сидіть вдома.