Тулуб заявив, що непричетний до кадрового "листопаду" в Каневі

Тулуб заявив, що непричетний до кадрового "листопаду" в Каневі Під час учорашньої прес-конференції голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заявив, що він непричетний до «кадрового листопаду» в Каневі, де звільнилися міський голова Ніколенко та директор Шевченківського заповідника Коломієць.
- Міський голова Канева не у відставці. Наскільки мені відомо, життєві обставини у міського голови Канева Віктора Ніколенка останнім часом складаються таким чином, що він змушений більше уваги і часу приділяти власному здоров’ю. Зараз він знаходиться на лікарняному, - сказав С. Тулуб.
Коментуючи ситуацію із звільненням директора Шевченківського заповідника Василя Коломійця, голова ОДА зазначив, що Василь Васильович вирішив залишити посаду за станом здоров`я.
- Цей заклад напряму підпорядкований Міністерству культури, тому всі призначення та звільнення відбуваються без погодження обласної державної адміністрації. Сьогодні я спілкувався з Василем Васильовичем стосовно його подальшого працевлаштування. Він - досвідчена людина, і ми не маємо бажання втрачати такого фахівця, - заявив С. Тулуб.
Від Провінції: цікаво, чи знає щось про свою хворобу секретар Канівської міськради Олег Калниболоцький, чию відставку депутати готують на найближчий сесії?
08.10.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter