У Краєзнавчому музеї Черкас відкривається фотовиставка "Життя на межі виживання"

У Краєзнавчому музеї Черкас відкривається фотовиставка "Життя на межі виживання"«Життя на межі виживання». Таку назву має фотовиставка, що присвячується жертвам Другої Світової війни, які жили на території України та Черкащини зокрема. Її відкриття відбудеться 8 жовтня о 16.00 в Черкаському обласному краєзнавчому музеї, інформують у Черкаському МВК.
Організатором фотовиставки є Черкаська обласна громадська організація «Народна довіра Черкащини» за підтримки німецького Фонду «Пам'ять, взаєморозуміння і майбутнє».
Керівник проекту ЧОГО «Народна довіра Черкащини» Олена Фюдр розповіла, що ця виставка приурочена до 70-річчя визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників. А також – до 80-річчю приходу Гітлера до влади, правління якого супроводжувалося насиллям і тоталітаризмом. Адже ООН оголосила 2013 рік роком боротьби з дискримінацією, ксенофобією, тоталітаризмом та підтримкою демократії в усьому світі.
Головною метою фотовиставки є збереження пам'яті про загиблих жертв нацизму, аби привернути увагу суспільства до жахіття, яке довелось пережити людям під час Другої Світової війни.
Міжнародна фотовиставка «Життя на межі виживання» розпочала свою роботу в червні 2012 року в Німеччині.
Впродовж 2013-2014 років вона завітає до шести регіонів України, серед яких – і Черкаси.
Виставка унікальна за своїм наповненням. У рамках фотовиставки проведено конкурс історично-соціальної пам`яті, де було ініційовано дослідницькі роботи зі збору інформації про долі жертв Другої Світової війни – уродженців Черкащини в період 1941-1945 років.
08.10.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter