У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка художника-фронтовика Володимира Устименка

16 серпня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка творчих робіт Володимира Устименка. Захід присвячено 100-річчю з дня народження митця, колишнього старшого сержанта 929 стрілецького полку 254 Черкаської стрілецької дивізії, учасника визволення Черкас.
Після визволення краю від фашистів, в 1943 році, Устименко вступає до лав Червоної армії, стає бійцем 254 стрілецької дивізії і в її рядах звільняє м. Черкаси від німецько-фашистських загарбників.
У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка художника-фронтовика Володимира Устименка

Нагороджений двома орденами Вітчизняної війни І і ІІ ступенів, медаллю “За відвагу” та іншими нагородами.
Устименко В. П. відомий і як самодіяльний художник. Він написав портрети своїх однополчан, воїнів-визволителів 254 Черкаської стрілецької дивізії та інших знакових для Черкас постатей, зокрема Лазарєва Федора Федоровича, Жужоми Миколи Івановича, Пилипенка Михайла Васильовича, Молоткова Володимира Михайловича… А також відомих постатей Великої Вітчизняної війни маршалів Жукова Георгія Костянтиновича, Рокосовського Костянтина Костянтиновича, Конєва Івана Степановича, Покришкіна Олександра Івановича, Кожедуба Івана Микитовича, Черняховського Івана Даниловича. Всього у фондах музею знаходиться 30 авторських робіт, більшість яких представлена на цій виставці.
На відкритті були присутні друзі та родичі художника, представники ветеранських організацій міста та області. Виставка діє протягом трьох тижнів.
16.08.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter