У Легедзиному знову збирають трипільську толоку

У Легедзиному знову збирають трипільську толоку 10 серпня в Легедзиному поблизу Умані знову зберуть «трипільську толоку». Трипільська толока – музейне свято Державного історико-культурного заповіднику «Трипільська культура», що знаходиться в селі Легедзино Черкаської області. Дійство проводиться щорічно за ініціативи директора заповідника Владислава Чабанюка. Цього літа дійство відбуватиметься в другу суботу серпня, 10-го числа, повідомляє 04744.info. Стати учасником свята може кожен, хто приїде цього дня в черкаське село Легедзино.

- Трипільська Толока з’явилася у 2008-му році і за цей час набула рис музейного свята, - розповідають організатори свята. - Якщо чотири-п’ять років тому ми з Вами просто рятували унікальний музейний проект – відтворене у повному розмірі трипільське житло, то тепер щороку навідуємося до нього в гості. Підгладжуємо його, наповнюємо цікавими деталями, позитивною енергетикою, і забираємо з собою до дому часточку дивини трипільського Світу у спогадах архаїчних орнаментів, тепла глиняної обмазки та землі, над якою сходило Сонце землеробського Світу.

Заповідник «Трипільська культура» та громадська ініціатива «Толока Легедзине» пропонують гостям огляд археологічної експозиції музею, екскурсії на місця проведення археологічних розкопок (спільна експедиція Інституту археології НАНУ і заповідника «Трипільська культура), участь у археологічних експериментах на майданчиках під керівництвом спеціалістів, обід, вечерю, вечірнє свято.
25.07.2013 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter